Styrelsen: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Admin (diskussion | bidrag) |
Admin (diskussion | bidrag) |
||
Rad 23: | Rad 23: | ||
|- | |- | ||
| Sekreterare | | Sekreterare | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
Rad 33: | Rad 33: | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
| | | Mikael Lindahl | ||
| | | Mbv 304 | ||
| 08- | | 08-97 84 86 | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
Rad 41: | Rad 41: | ||
| Gkv 34 | | Gkv 34 | ||
| 073-975 75 27 | | 073-975 75 27 | ||
|- | |||
| Ledamot | |||
| Jenny Lantz | |||
| Mbv 286 | |||
| 08-88 69 73 | |||
|- | |- | ||
| Suppleant | | Suppleant | ||
Rad 48: | Rad 53: | ||
|- | |- | ||
| Suppleant | | Suppleant | ||
| | | Camilla Breime | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Suppleant | | Suppleant | ||
| | | Göran Blylod | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Versionen från 31 mars 2012 kl. 05.59
Styrelsemedlemmar
Uppdrag | Namn | Adress | Telefon |
---|---|---|---|
Ordförande | Ulf Baldhagen | Mbv 282 | 08-88 44 14 / 070-377 45 80 |
Vice Ordförande | Sanna Törnqvist | Mbv 320 | 08-97 46 61 |
Kassör | Annika Ritzl | Mbv 354 | 08-646 69 06 |
Sekreterare | |||
Ledamot | Jörgen Jäderberg | Mbv 350 | 08-88 05 29 |
Ledamot | Mikael Lindahl | Mbv 304 | 08-97 84 86 |
Ledamot | Adam Embaie | Gkv 34 | 073-975 75 27 |
Ledamot | Jenny Lantz | Mbv 286 | 08-88 69 73 |
Suppleant | Åsa Segnestam Thunholm | Mbv 332 | 08-97 62 57 |
Suppleant | Camilla Breime | ||
Suppleant | Göran Blylod |
Kontakta styrelsen
Det finns tre möjliga mail adresser att använda:
styrelsen@baecken.org - som går till alla i styrelsen
ordforanden@baecken.org - som bara går till ordföranden
kabeltv@baecken.org - som bara går till ansvariga för kabel-TV
Ansvarsområden
Ansvarsområde | Namn |
---|---|
El och belysning | Jenny Lantz, Cecilia Carreon |
Garage | Adam Embaie, Mikael Lindahl |
Garagebrand | Ulf Baldhagen |
Förråd | Ulf Baldhagen |
Lekplatser | Cecilia Carreon, Jenny Lantz |
Grönområden | Susanna Nordin-Thörnqvist, Åsa Thunholm |
Gångvägar och Parkeringsplatser | Ulf Baldhagen |
Sophantering | Susanna Nordin-Thörnqvist, Åsa Thunholm |
Städområden | Susanna Nordin-Thörnqvist, Åsa Thunholm |
Kabel-tv | Jörgen Jäderberg, Mikael Lindahl |
Hemsidan | Jörgen Jäderberg |
Bäckenbladet | Ulf Baldhagen, Eva Nord |
Kontakter med organisationer och myndigheter | Ulf Baldhagen |
Nycklar | Ulf Baldhagen |
Vattenavläsning | Styrelsen |