Styrelsen: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Admin (diskussion | bidrag) |
Admin (diskussion | bidrag) |
||
Rad 1: | Rad 1: | ||
==Styrelsemedlemmar | ==Styrelsemedlemmar 2013== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
Rad 8: | Rad 8: | ||
|- | |- | ||
| Ordförande | | Ordförande | ||
| | | Jenny Lantz | ||
| Mbv | | Mbv 286 | ||
| 08-88 | | 08-88 69 73 | ||
|- | |- | ||
| Vice Ordförande | | Vice Ordförande | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Kassör | | Kassör | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Sekreterare | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Ledamot | |||
| Annika Ritzl | | Annika Ritzl | ||
| Mbv 354 | | Mbv 354 | ||
| 08-646 69 06 | | 08-646 69 06 | ||
|- | |- | ||
| | | Ledamot | ||
| | | Camilla Breime | ||
| Mbv | | Mbv 374 | ||
| 08- | | 08-722 94 46 | ||
|- | |||
| Ledamot | |||
| Sanna Törnqvist | |||
| Mbv 320 | |||
| 08-97 46 61 | |||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
Rad 43: | Rad 58: | ||
|- | |- | ||
| Suppleant | | Suppleant | ||
| | | Samuel Gidlöf | ||
| Mbv | | Mbv 290 | ||
| | | 070-510 26 62 | ||
|- | |- | ||
| Suppleant | | Suppleant | ||
| | | Hans Wrangeberg | ||
| | | Gkv 74 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Suppleant | | Suppleant | ||
| | | Catalina Leosson | ||
| | | Gkv 22 | ||
| | | 073-0790845 | ||
|} | |} | ||
Versionen från 22 mars 2013 kl. 10.17
Styrelsemedlemmar 2013
Uppdrag | Namn | Adress | Telefon |
---|---|---|---|
Ordförande | Jenny Lantz | Mbv 286 | 08-88 69 73 |
Vice Ordförande | |||
Kassör | |||
Sekreterare | |||
Ledamot | Annika Ritzl | Mbv 354 | 08-646 69 06 |
Ledamot | Camilla Breime | Mbv 374 | 08-722 94 46 |
Ledamot | Sanna Törnqvist | Mbv 320 | 08-97 46 61 |
Ledamot | Jörgen Jäderberg | Mbv 350 | 08-88 05 29 |
Ledamot | Mikael Lindahl | Mbv 304 | 08-97 84 86 |
Ledamot | Adam Embaie | Gkv 34 | 073-975 75 27 |
Suppleant | Samuel Gidlöf | Mbv 290 | 070-510 26 62 |
Suppleant | Hans Wrangeberg | Gkv 74 | |
Suppleant | Catalina Leosson | Gkv 22 | 073-0790845 |
Kontakta styrelsen
Det finns tre möjliga mail adresser att använda:
styrelsen@baecken.org - som går till alla i styrelsen
ordforanden@baecken.org - som bara går till ordföranden
kabeltv@baecken.org - som bara går till ansvariga för kabel-TV
Ansvarsområden
Ansvarsområde | Namn |
---|---|
El och belysning | Camilla Breime, Göran Blylod |
Garage | Adam Embaie, Mikael Lindahl |
Förråd | Ulf Baldhagen |
Lekplatser | Camilla Breime, Jenny Lantz |
Grönområden | Susanna Nordin-Thörnqvist, Åsa Thunholm |
Gångvägar och Parkeringsplatser | Ulf Baldhagen |
Sophantering | Susanna Nordin-Thörnqvist, Åsa Thunholm |
Städområden | Susanna Nordin-Thörnqvist, Åsa Thunholm |
SRV & containrar | Susanna Nordin-Thörnqvist, Åsa Thunholm |
Kabel-tv | Jörgen Jäderberg, Mikael Lindahl |
Hemsidan & Facebook | Jörgen Jäderberg, Göran Blylod |
Bäckenbladet | Jenny Lantz |
Kontakter med organisationer och myndigheter | Ulf Baldhagen |
Nycklar & Förråd | Ulf Baldhagen |
VA och Fjärrvärme | Mikael Lindahl, Göran Blylod |
Vattenavläsning | Styrelsen |