Styrelsen: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
(Skapade sidan med '{| class="wikitable" |- ! Uppdrag ! Namn ! Adress ! Telefon |- | Ordförande | Jan Lindén | Gkv 50 | 08-97 84 43 |- | Vice Ordförande | Björn Ritzl | Mbv 354 | 08-646 69 06 |-...') |
Admin (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(114 mellanliggande sidversioner av 3 användare visas inte) | |||
Rad 1: | Rad 1: | ||
==Styrelsemedlemmar 2024== | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Uppdrag | ! align="left" | Uppdrag | ||
! Namn | ! align="left" | Namn | ||
! Adress | ! align="left" | Adress | ||
! Telefon | ! align="left" | Telefon | ||
|- | |- | ||
| Ordförande | | Ordförande | ||
| | | Jenny Lantz | ||
| | | Mbv 286 | ||
| 08- | | 08-88 69 73 | ||
|- | |- | ||
| Vice | | Vice ordförande | ||
| | | Lina Särnklint | ||
| Mbv | | Mbv 274 | ||
|- | |- | ||
| Kassör | | Kassör | ||
| | | Kaj Nord | ||
| Gkv | | Gkv 18 | ||
|- | |- | ||
| Sekreterare | | Sekreterare | ||
| | | Anna Fornwall | ||
| Gkv | | Gkv 54 | ||
|- | |- | ||
| | | Ledamot | ||
| | | Gustav Gafvelin | ||
| | | Gkv 76 | ||
|- | |- | ||
| | | Ledamot | ||
| | | Jan Engström | ||
| | | Mbv 370 | ||
|- | |- | ||
| | | Suppleant | ||
| | | Hannes Falk | ||
| Gkv | | Gkv 74 | ||
|- | |- | ||
| | | Suppleant | ||
| | | ---- | ||
| | | | ||
| | |- | ||
|} | |||
==Kontakta styrelsen== | |||
[mailto:styrelsen@baecken.org '''styrelsen@baecken.org'''] - som går till alla i styrelsen | |||
==Ansvarsområden 2024== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! align="left" | Ansvarsområde | |||
! align="left" | Namn | |||
|- | |||
| align="left" | VA & Fjärrvärme | |||
| Hannes Falk | |||
|- | |||
| align="left" | El, [[belysning]] och elbilsladdning | |||
| Jan Engström | |||
|- | |||
| align="left" | [[Lekplatser]] | |||
| Lina Särnklint | |||
|- | |||
| align="left" | [[Grönområden]] och [[Städdagar]] | |||
| Lina Särnklint | |||
|- | |||
| align="left" | SRV & containrar | |||
| Lina Särnklint | |||
|- | |||
| align="left" | Information, hemsidan, Facebook | |||
| Anna Fornwall | |||
|- | |||
| align="left" | [[Kabel-tv]] och fiber | |||
| Gustav Gafvelin | |||
|- | |||
| align="left" | Garage | |||
| Jenny Lantz & Jan Engström | |||
|- | |||
| align="left" | Kontakter med organisationer och myndigheter | |||
| Jenny Lantz | |||
|- | |||
| align="left" | Nycklar & Förråd | |||
| Jenny Lantz | |||
|} | |} |
Nuvarande version från 25 april 2024 kl. 08.57
Styrelsemedlemmar 2024
Uppdrag | Namn | Adress | Telefon |
---|---|---|---|
Ordförande | Jenny Lantz | Mbv 286 | 08-88 69 73 |
Vice ordförande | Lina Särnklint | Mbv 274 | |
Kassör | Kaj Nord | Gkv 18 | |
Sekreterare | Anna Fornwall | Gkv 54 | |
Ledamot | Gustav Gafvelin | Gkv 76 | |
Ledamot | Jan Engström | Mbv 370 | |
Suppleant | Hannes Falk | Gkv 74 | |
Suppleant | ---- |
Kontakta styrelsen
styrelsen@baecken.org - som går till alla i styrelsen
Ansvarsområden 2024
Ansvarsområde | Namn |
---|---|
VA & Fjärrvärme | Hannes Falk |
El, belysning och elbilsladdning | Jan Engström |
Lekplatser | Lina Särnklint |
Grönområden och Städdagar | Lina Särnklint |
SRV & containrar | Lina Särnklint |
Information, hemsidan, Facebook | Anna Fornwall |
Kabel-tv och fiber | Gustav Gafvelin |
Garage | Jenny Lantz & Jan Engström |
Kontakter med organisationer och myndigheter | Jenny Lantz |
Nycklar & Förråd | Jenny Lantz |