Styrelsen: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
(Skapade sidan med '{| class="wikitable" |- ! Uppdrag ! Namn ! Adress ! Telefon |- | Ordförande | Jan Lindén | Gkv 50 | 08-97 84 43 |- | Vice Ordförande | Björn Ritzl | Mbv 354 | 08-646 69 06 |-...') |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 1: | Rad 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| | |+ STYRELSEMEDLEMMAR | ||
! Uppdrag | ! Uppdrag | ||
! Namn | ! Namn | ||
Rad 45: | Rad 45: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ ANSVARSOMRÅDEN | |||
! Ansvarsområde | |||
! Namn | |||
|- | |||
| El och belysning | |||
| Ulf Baldhagen | |||
| Björn Ritzl | |||
|- | |||
| Garage | |||
| Johan Axelsson | |||
| Marcus Nordquist | |||
|- | |||
| Förråd | |||
| Jan Lindén | |||
| Lars Thorsén | |||
|- | |||
| Lekplatser och Grönområden | |||
| Cecilia Carron | |||
| Eva Nord | |||
| Sirpa Björklund | |||
|- | |||
| Gångvägar och Parkeringsplatser | |||
| Ulf Baldhagen | |||
| Björn Ritzl | |||
|- | |||
| Sophantering | |||
| Cecilia Carron | |||
| Eva Nord | |||
| Sirpa Björklund | |||
|- | |||
| Städområden | |||
| Cecilia Carron | |||
| Eva Nord | |||
| Sirpa Björklund | |||
|- | |||
| Kabel-tv | |||
| Björn Ritzl | |||
|- | |||
| Hemsidan | |||
| Björn Ritzl | |||
|- | |||
| B&aouml;ckenbladet | |||
| Jan Lindén | |||
| Lars Thorsén | |||
|- | |||
| Kontakter med organisationer och myndigheter | |||
| Jan Lindén | |||
|- | |||
| Nycklar | |||
| Jan Lindén | |||
|- | |||
| Vattenavläsning | |||
| Styrelsen | |||
|} | |} |
Versionen från 24 april 2009 kl. 18.53
Uppdrag | Namn | Adress | Telefon |
---|---|---|---|
Ordförande | Jan Lindén | Gkv 50 | 08-97 84 43 |
Vice Ordförande | Björn Ritzl | Mbv 354 | 08-646 69 06 |
Kassör | Harri Kiviharju | Gkv 62 | 08-550 762 65 |
Sekreterare | Eva Nord | Gkv 80 | 08-91 82 66 |
Ulf Baldhagen | Mbv 282 | 08-708 80 56 | |
Cecilia Carron | Gkv 58 | 08-720 15 84 | |
Johan Axelsson | Gkv 68 | 08-464 81 26 | |
Susanna Nordin Törnqvist |
Ansvarsområde | Namn | ||
---|---|---|---|
El och belysning | Ulf Baldhagen | Björn Ritzl | |
Garage | Johan Axelsson | Marcus Nordquist | |
Förråd | Jan Lindén | Lars Thorsén | |
Lekplatser och Grönområden | Cecilia Carron | Eva Nord | Sirpa Björklund |
Gångvägar och Parkeringsplatser | Ulf Baldhagen | Björn Ritzl | |
Sophantering | Cecilia Carron | Eva Nord | Sirpa Björklund |
Städområden | Cecilia Carron | Eva Nord | Sirpa Björklund |
Kabel-tv | Björn Ritzl | ||
Hemsidan | Björn Ritzl | ||
B&aouml;ckenbladet | Jan Lindén | Lars Thorsén | |
Kontakter med organisationer och myndigheter | Jan Lindén | ||
Nycklar | Jan Lindén | ||
Vattenavläsning | Styrelsen |