Styrelsen: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Admin (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Admin (diskussion | bidrag) |
||
Rad 11: | Rad 11: | ||
| Mbv 286 | | Mbv 286 | ||
| 08-88 69 73 | | 08-88 69 73 | ||
|- | |||
| Vice ordförande | |||
| Emine Oulad Younes | |||
| Mbv 344 | |||
|- | |- | ||
| Kassör | | Kassör | ||
| | | Anders Thunholm | ||
| | | Mbv 332 | ||
|- | |- | ||
| Sekreterare | | Sekreterare | ||
Rad 22: | Rad 26: | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
| | | Kaj Nord | ||
| | | Gkv 18 | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
| | | Emil Wanngren | ||
| | | Gkv 24 | ||
|- | |- | ||
| Suppleant | | Suppleant | ||
| | | Mattias Eriksson | ||
| Gkv | | Gkv 16 | ||
|- | |- | ||
| Suppleant | | Suppleant | ||
| | | Fredrik Roos | ||
| | | Mbv 334 | ||
|} | |} | ||
Versionen från 30 mars 2019 kl. 14.12
Styrelsemedlemmar
Uppdrag | Namn | Adress | Telefon |
---|---|---|---|
Ordförande | Jenny Lantz | Mbv 286 | 08-88 69 73 |
Vice ordförande | Emine Oulad Younes | Mbv 344 | |
Kassör | Anders Thunholm | Mbv 332 | |
Sekreterare | Erika Sales | Mbv 350 | 08-88 05 29 |
Ledamot | Kaj Nord | Gkv 18 | |
Ledamot | Emil Wanngren | Gkv 24 | |
Suppleant | Mattias Eriksson | Gkv 16 | |
Suppleant | Fredrik Roos | Mbv 334 |
Kontakta styrelsen
Det finns fyra möjliga mail adresser att använda:
styrelsen@baecken.org - som går till alla i styrelsen
ordforanden@baecken.org - som bara går till ordföranden
Ansvarsområden 2015
Ansvarsområde | Namn |
---|---|
VA & Fjärrvärme, el, belysning | Emil Wanngren |
Lekplatser | Emine Oulad Yones |
Grönområden och Städdagar | Kaj Nord |
SRV & containrar | Erica Sales |
Information, hemsidan, Facebook, Kabel-tv | Lars Holmqvist |
Kontakter med organisationer och myndigheter | Jenny Lantz |
Nycklar & Förråd | Jenny Lantz |