Styrelsen: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Admin (diskussion | bidrag) |
ForzaKGB (diskussion | bidrag) |
||
Rad 13: | Rad 13: | ||
|- | |- | ||
| Vice Ordförande | | Vice Ordförande | ||
| | | Ulf Baldhagen | ||
| Mbv 282 | |||
| 08-88 44 14 / 070-377 45 80 | |||
|- | |||
| Kassör | |||
| Annika Ritzl | |||
| Mbv 354 | | Mbv 354 | ||
| 08-646 69 06 | | 08-646 69 06 | ||
|- | |- | ||
| Sekreterare | | Sekreterare | ||
Rad 28: | Rad 28: | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
| | | Johan Axelsson | ||
| | | Gkv 68 | ||
| 08- | | 08-464 81 26 | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
Rad 36: | Rad 36: | ||
| Gkv 58 | | Gkv 58 | ||
| 08-720 15 84 | | 08-720 15 84 | ||
|- | |||
| Ledamot | |||
| Sanna Törnqvist | |||
| Mbv 320 | |||
| 08-97 46 61 | |||
|- | |- | ||
| Suppleant | | Suppleant | ||
| | | Adam Embaie | ||
| | | Gkv 34 | ||
| | | 073-975 75 27 | ||
|- | |- | ||
| Suppleant | | Suppleant | ||
| | | Jörgen Jäderberg | ||
| | | Mbv 350 | ||
| 08- | | 08-88 05 29 | ||
|- | |- | ||
| Suppleant | | Suppleant | ||
| | | Daniel Lindholm | ||
| Mbv | | Mbv 272 | ||
| 08- | | 08-603 85 10 | ||
|} | |} | ||
Versionen från 28 juni 2010 kl. 20.18
Styrelsemedlemmar
Uppdrag | Namn | Adress | Telefon |
---|---|---|---|
Ordförande | Jan Lindén | Gkv 50 | 08-97 84 43 |
Vice Ordförande | Ulf Baldhagen | Mbv 282 | 08-88 44 14 / 070-377 45 80 |
Kassör | Annika Ritzl | Mbv 354 | 08-646 69 06 |
Sekreterare | Eva Nord | Gkv 80 | 08-91 82 66 |
Ledamot | Johan Axelsson | Gkv 68 | 08-464 81 26 |
Ledamot | Cecilia Carron | Gkv 58 | 08-720 15 84 |
Ledamot | Sanna Törnqvist | Mbv 320 | 08-97 46 61 |
Suppleant | Adam Embaie | Gkv 34 | 073-975 75 27 |
Suppleant | Jörgen Jäderberg | Mbv 350 | 08-88 05 29 |
Suppleant | Daniel Lindholm | Mbv 272 | 08-603 85 10 |
Kontakta styrelsen
Det finns två möjliga mail adresser att använda:
- som går till alla i styrelsen
- som bara går till ordföranden
Ansvarsområden
Ansvarsområde | Namn |
---|---|
El och belysning | Ulf Baldhagen |
Garage | Johan Axelsson |
Förråd | Jan Lindén |
Lekplatser | Cecilia Carreon |
Grönområden | Susanna Nordin Törnqvist, Sirpa Björklund |
Gångvägar och Parkeringsplatser | Ulf Baldhagen |
Sophantering | Susanna Nordin Törnqvist, Sirpa Björklund |
Städområden | Susanna Nordin Törnqvis, Sirpa Björklund |
Kabel-tv | Björn Ritzl |
Hemsidan | Björn Ritzl |
Bäckenbladet | Jan Lindén, Eva Nord |
Kontakter med organisationer och myndigheter | Jan Lindén |
Nycklar | Jan Lindén |
Vattenavläsning | Styrelsen |