Styrelsen: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Admin (diskussion | bidrag) |
Admin (diskussion | bidrag) |
||
Rad 33: | Rad 33: | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
| Samuel Gidlöf | | Samuel Gidlöf | ||
| Mbv 290 | | Mbv 290 | ||
| 070-510 26 62 | | 070-510 26 62 | ||
|- | |- | ||
| | | Ledamot | ||
| Hans Wrangenberg | | Hans Wrangenberg | ||
| Gkv 74 | | Gkv 74 | ||
| 070-561 57 82 | | 070-561 57 82 | ||
|- | |- | ||
| | | Ledamot | ||
| Catalina Leosson | | Catalina Leosson | ||
| Gkv 22 | | Gkv 22 | ||
| 073-0790845 | | 073-0790845 | ||
|- | |||
| Suppleant | |||
| Fredrik | |||
| Mbv | |||
| | |||
|- | |||
| Suppleant | |||
| Elsan Pacariz | |||
| Mbv 346 | |||
| 070-715 83 32 | |||
|} | |} | ||
Versionen från 21 mars 2014 kl. 16.41
Styrelsemedlemmar 2013
Uppdrag | Namn | Adress | Telefon |
---|---|---|---|
Ordförande | Jenny Lantz | Mbv 286 | 08-88 69 73 |
Vice Ordförande | Sanna Törnqvist | Mbv 320 | 08-97 46 61 |
Kassör | Annika Ritzl | Mbv 354 | 08-646 69 06 |
Sekreterare | Camilla Breime | Mbv 374 | 0733-59 03 51 |
Ledamot | Jörgen Jäderberg | Mbv 350 | 08-88 05 29 |
Ledamot | Samuel Gidlöf | Mbv 290 | 070-510 26 62 |
Ledamot | Hans Wrangenberg | Gkv 74 | 070-561 57 82 |
Ledamot | Catalina Leosson | Gkv 22 | 073-0790845 |
Suppleant | Fredrik | Mbv | |
Suppleant | Elsan Pacariz | Mbv 346 | 070-715 83 32 |
Kontakta styrelsen
Det finns fyra möjliga mail adresser att använda:
styrelsen@baecken.org - som går till alla i styrelsen
ordforanden@baecken.org - som bara går till ordföranden
kabeltv@baecken.org - som bara går till ansvariga för kabel-TV
garage@baecken.org - som bara går till ansvariga för garage
Ansvarsområden 2013
Ansvarsområde | Namn |
---|---|
El och belysning | Samuel Gidlöf, Hans Wrangenberg |
Garage | Adam Embaie |
Lekplatser | Catalina Leosson |
Grönområden | Susanna Nordin-Thörnqvist, Catalina Leosson |
Trafiksäkerhet, Gångvägar och Parkeringsplatser | Mikael Lindahl |
Sophantering | Susanna Nordin-Thörnqvist |
Städområden | Susanna Nordin-Thörnqvist, Catalina Leosson |
SRV & containrar | Susanna Nordin-Thörnqvist, Catalina Leosson |
Kabel-tv | Jörgen Jäderberg |
Hemsidan & Facebook | Jörgen Jäderberg |
Kontakter med organisationer och myndigheter | Jenny Lantz |
Nycklar & Förråd | Jenny Lantz |
VA och Fjärrvärme | Hans Wrangenberg |
Vattenavläsning | Styrelsen |