Styrelsen: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Admin (diskussion | bidrag) |
Admin (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 11: | Rad 11: | ||
| Mbv 286 | | Mbv 286 | ||
| 08-88 69 73 | | 08-88 69 73 | ||
|- | |- | ||
| Kassör | | Kassör | ||
| | | Helena Quedlinburg | ||
| Gkv | | Gkv 11 | ||
|- | |- | ||
| Sekreterare | | Sekreterare | ||
Rad 37: | Rad 31: | ||
| 072-155 98 73 | | 072-155 98 73 | ||
|- | |- | ||
| | | Ledamot | ||
| Emine Oulad Yones | | Emine Oulad Yones | ||
| Mbv 344 | | Mbv 344 | ||
|- | |||
| Suppleant | |||
| Rolf Lundh | |||
|} | |} | ||
Rad 61: | Rad 58: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Lekplatser]] | | align="left" | [[Lekplatser]] | ||
| | | Emine Oulad Yones | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Grönområden]] och [[Städdagar]] | | align="left" | [[Grönområden]] och [[Städdagar]] |
Versionen från 11 maj 2017 kl. 17.19
Styrelsemedlemmar 2016
Uppdrag | Namn | Adress | Telefon |
---|---|---|---|
Ordförande | Jenny Lantz | Mbv 286 | 08-88 69 73 |
Kassör | Helena Quedlinburg | Gkv 11 | |
Sekreterare | Erika Sales | Mbv 350 | 08-88 05 29 |
Ledamot | Lars Holmqvist | Mbv 328 | 073-259 40 84 |
Ledamot | Fredrik Eklund | Mbv 382 | 072-155 98 73 |
Ledamot | Emine Oulad Yones | Mbv 344 | |
Suppleant | Rolf Lundh |
Kontakta styrelsen
Det finns fyra möjliga mail adresser att använda:
styrelsen@baecken.org - som går till alla i styrelsen
ordforanden@baecken.org - som bara går till ordföranden
kabeltv@baecken.org - som bara går till ansvariga för kabel-TV
Ansvarsområden 2015
Ansvarsområde | Namn |
---|---|
VA & Fjärrvärme, el, belysning | Fredrik Eklund |
Lekplatser | Emine Oulad Yones |
Grönområden och Städdagar | Erica Sales |
SRV & containrar | Erica Sales |
Information, hemsidan, Facebook, Kabel-tv | Lars Holmqvist |
Kontakter med organisationer och myndigheter | Jenny Lantz |
Nycklar & Förråd | Jenny Lantz |