Styrelsen: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Admin (diskussion | bidrag) |
Admin (diskussion | bidrag) |
||
(7 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 29: | Rad 29: | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
| | | Angelika Blomqvist | ||
| Gkv 54 | | Gkv 54 | ||
|- | |- | ||
Rad 52: | Rad 52: | ||
! align="left" | Namn | ! align="left" | Namn | ||
|- | |- | ||
| align="left" | VA & Fjärrvärme | | align="left" | VA & Fjärrvärme | ||
| | | Hannes Falk | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Lekplatser]] | | align="left" | El, [[belysning]] och elbilsladdning | ||
| | | Mattias Eriksson | ||
|- | |||
| align="left" | [[Lekplatser]] & Facebook | |||
| Anna Fornwall | |||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Grönområden]] och [[Städdagar]] | | align="left" | [[Grönområden]] och [[Städdagar]] | ||
| | | Lina Särnklint | ||
|- | |- | ||
| align="left" | SRV & containrar | | align="left" | SRV & containrar | ||
| | | Lina Särnklint | ||
|- | |||
| align="left" | Information, hemsidan, [[Kabel-tv]] | |||
| Fredrik Roos | |||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | Garage | ||
| | | Angelika Blomquist | ||
|- | |- | ||
| align="left" | Kontakter med organisationer och myndigheter | | align="left" | Kontakter med organisationer och myndigheter | ||
| | | Jenny Lantz | ||
|- | |- | ||
| align="left" | Nycklar & Förråd | | align="left" | Nycklar & Förråd | ||
| | | Jenny Lantz | ||
|} | |} |
Versionen från 10 maj 2022 kl. 06.40
Styrelsemedlemmar 2022
Uppdrag | Namn | Adress | Telefon |
---|---|---|---|
Ordförande | Jenny Lantz | Mbv 286 | 08-88 69 73 |
Vice ordförande | Mattias Eriksson | Gkv 16 | |
Kassör | Anders Thunholm | Mbv 332 | |
Sekreterare | Fredrik Roos | Mbv 334 | |
Ledamot | Lina Särnklint | Gkv 42 | |
Ledamot | Angelika Blomqvist | Gkv 54 | |
Suppleant | Hannes Falk | Gkv 74 | |
Suppleant | Anna Fornwall | Mbv 274 |
Kontakta styrelsen
styrelsen@baecken.org - som går till alla i styrelsen
Ansvarsområden 2022
Ansvarsområde | Namn |
---|---|
VA & Fjärrvärme | Hannes Falk |
El, belysning och elbilsladdning | Mattias Eriksson |
Lekplatser & Facebook | Anna Fornwall |
Grönområden och Städdagar | Lina Särnklint |
SRV & containrar | Lina Särnklint |
Information, hemsidan, Kabel-tv | Fredrik Roos |
Garage | Angelika Blomquist |
Kontakter med organisationer och myndigheter | Jenny Lantz |
Nycklar & Förråd | Jenny Lantz |