Styrelsen: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Admin (diskussion | bidrag) |
Admin (diskussion | bidrag) |
||
Rad 1: | Rad 1: | ||
==Styrelsemedlemmar | ==Styrelsemedlemmar 2015== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
Rad 18: | Rad 18: | ||
|- | |- | ||
| Kassör | | Kassör | ||
| | | Catalina Leosson | ||
| | | Gkv 22 | ||
| | | 073-0790845 | ||
|- | |- | ||
| Sekreterare | | Sekreterare | ||
Rad 28: | Rad 28: | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
| | | Erika Sales | ||
| Mbv 350 | | Mbv 350 | ||
| 08-88 05 29 | | 08-88 05 29 | ||
Rad 38: | Rad 38: | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
| Fredrik Eklund | | Fredrik Eklund | ||
| Mbv 382 | | Mbv 382 | ||
| 072-155 98 73 | | 072-155 98 73 | ||
|- | |||
| Suppleant | |||
| Cecilia Edlund | |||
| Mbv 300 | |||
| 0735-23 57 58 | |||
|- | |- | ||
| Suppleant | | Suppleant |
Versionen från 31 mars 2015 kl. 09.18
Styrelsemedlemmar 2015
Uppdrag | Namn | Adress | Telefon |
---|---|---|---|
Ordförande | Jenny Lantz | Mbv 286 | 08-88 69 73 |
Vice ordförande | Sanna Törnqvist | Mbv 320 | 08-97 46 61 |
Kassör | Catalina Leosson | Gkv 22 | 073-0790845 |
Sekreterare | Camilla Breime | Mbv 374 | 0733-59 03 51 |
Ledamot | Erika Sales | Mbv 350 | 08-88 05 29 |
Ledamot | Samuel Gidlöf | Mbv 290 | 070-510 26 62 |
Ledamot | Fredrik Eklund | Mbv 382 | 072-155 98 73 |
Suppleant | Cecilia Edlund | Mbv 300 | 0735-23 57 58 |
Suppleant | Elsan Pacariz | Mbv 346 | 070-715 83 32 |
Kontakta styrelsen
Det finns fyra möjliga mail adresser att använda:
styrelsen@baecken.org - som går till alla i styrelsen
ordforanden@baecken.org - som bara går till ordföranden
kabeltv@baecken.org - som bara går till ansvariga för kabel-TV
garage@baecken.org - som bara går till ansvariga för garage
Ansvarsområden 2014
Ansvarsområde | Namn |
---|---|
El och belysning | Fredrik Eklund |
Garage | Hans Wrangenberg, catalina Leosson, Elsan Pacariz |
Lekplatser | Catalina Leosson |
Grönområden | Susanna Nordin-Thörnkvist, Camilla Breime |
Trafiksäkerhet, Gångvägar och Parkeringsplatser | Samuel Gidlöf |
Sophantering | Susanna Nordin-Thörnkvist, Camilla Breime |
Städområden | Susanna Nordin-Thörnkvist, Camilla Breime |
SRV & containrar | Susanna Nordin-Thörnkvist, Camilla Breime |
Kabel-tv | Jörgen Jäderberg |
Hemsidan & Facebook | Jörgen Jäderberg |
Kontakter med organisationer och myndigheter | Jenny Lantz |
Nycklar & Förråd | Jenny Lantz |
VA och Fjärrvärme | Hans Wrangenberg |
Vattenavläsning | Styrelsen |