Styrelsen: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Admin (diskussion | bidrag) |
Admin (diskussion | bidrag) |
||
Rad 72: | Rad 72: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[El]] och [[belysning]] | | align="left" | [[El]] och [[belysning]] | ||
| | | Jenny Lantz och Cecilia Carreon | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Garage]] | | align="left" | [[Garage]] | ||
| Adam Embaie | | Adam Embaie och Mikael Lindahl | ||
|- | |||
| align="left" | [[Garagebrand]] | |||
| Ulf Baldhagen | |||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Förråd]] | | align="left" | [[Förråd]] | ||
Rad 81: | Rad 84: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Lekplatser]] | | align="left" | [[Lekplatser]] | ||
| Cecilia Carreon | | Cecilia Carreon och Jenny Lantz | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Grönområden]] | | align="left" | [[Grönområden]] | ||
| Susanna Nordin | | Susanna Nordin-Thörnqvist och Åsa Thunholm | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Gångvägar]] och [[Parkeringsplatser]] | | align="left" | [[Gångvägar]] och [[Parkeringsplatser]] | ||
Rad 90: | Rad 93: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Sophantering]] | | align="left" | [[Sophantering]] | ||
| Susanna Nordin | | Susanna Nordin-Thörnqvist och Åsa Thunholm | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Städdagar|Städområden]] | | align="left" | [[Städdagar|Städområden]] | ||
Rad 96: | Rad 99: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Kabel-tv]] | | align="left" | [[Kabel-tv]] | ||
| Jörgen Jäderberg | | Jörgen Jäderberg | ||
|- | |- | ||
| align="left" | Hemsidan | | align="left" | Hemsidan | ||
| Jörgen Jäderberg | | Jörgen Jäderberg och Mikael Lindahl | ||
|- | |- | ||
| align="left" | Stuprör | | align="left" | Stuprör |
Versionen från 19 april 2011 kl. 10.04
Styrelsemedlemmar
Uppdrag | Namn | Adress | Telefon |
---|---|---|---|
Ordförande | Ulf Baldhagen | Mbv 282 | 08-88 44 14 / 070-377 45 80 |
Vice Ordförande | Sanna Törnqvist | Mbv 320 | 08-97 46 61 |
Kassör | Annika Ritzl | Mbv 354 | 08-646 69 06 |
Sekreterare | Eva Nord | Gkv 80 | 08-91 82 66 |
Ledamot | Jörgen Jäderberg | Mbv 350 | 08-88 05 29 |
Ledamot | Cecilia Carron | Gkv 58 | 08-720 15 84 |
Ledamot | Adam Embaie | Gkv 34 | 073-975 75 27 |
Suppleant | Åsa Segnestam Thunholm | Mbv 332 | 08-97 62 57 |
Suppleant | Jenny Lantz | Mbv 286 | 08-88 69 73 |
Suppleant | Mikael Lindahl | Mbv 304 | 08-97 84 86 |
Kontakta styrelsen
Det finns två möjliga mail adresser att använda:
- som går till alla i styrelsen
- som bara går till ordföranden
Ansvarsområden
Ansvarsområde | Namn |
---|---|
El och belysning | Jenny Lantz och Cecilia Carreon |
Garage | Adam Embaie och Mikael Lindahl |
Garagebrand | Ulf Baldhagen |
Förråd | Jan Lindén |
Lekplatser | Cecilia Carreon och Jenny Lantz |
Grönområden | Susanna Nordin-Thörnqvist och Åsa Thunholm |
Gångvägar och Parkeringsplatser | Ulf Baldhagen |
Sophantering | Susanna Nordin-Thörnqvist och Åsa Thunholm |
Städområden | Susanna Nordin Törnqvis, Cecilia Carreon |
Kabel-tv | Jörgen Jäderberg |
Hemsidan | Jörgen Jäderberg och Mikael Lindahl |
Stuprör | Jörgen Jäderberg |
Bäckenbladet | Ulf Baldhagen, Eva Nord |
Kontakter med organisationer och myndigheter | Ulf aldhagen |
Nycklar | Ulf Baldhagen |
Vattenavläsning | Styrelsen |