Styrelsen: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
ForzaKGB (diskussion | bidrag) |
ForzaKGB (diskussion | bidrag) |
||
Rad 84: | Rad 84: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Grönområden]] | | align="left" | [[Grönområden]] | ||
| Susanna Nordin Törnqvist, | | Susanna Nordin Törnqvist, Cecilia Carreon | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Gångvägar]] och [[Parkeringsplatser]] | | align="left" | [[Gångvägar]] och [[Parkeringsplatser]] | ||
Rad 90: | Rad 90: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Sophantering]] | | align="left" | [[Sophantering]] | ||
| Susanna Nordin Törnqvist, | | Susanna Nordin Törnqvist, Cecilia Carreon | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Städdagar|Städområden]] | | align="left" | [[Städdagar|Städområden]] | ||
| Susanna Nordin Törnqvis, | | Susanna Nordin Törnqvis, Cecilia Carreon | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Kabel-tv]] | | align="left" | [[Kabel-tv]] | ||
| | | Jan Lindén, Jörgen Jäderberg | ||
|- | |- | ||
| align="left" | Hemsidan | | align="left" | Hemsidan | ||
| | | Jörgen Jäderberg | ||
|- | |||
| align="left" | Stuprör | |||
| Jörgen Jäderberg | |||
|- | |- | ||
| align="left" | Bäckenbladet | | align="left" | Bäckenbladet |
Versionen från 28 juni 2010 kl. 20.25
Styrelsemedlemmar
Uppdrag | Namn | Adress | Telefon |
---|---|---|---|
Ordförande | Jan Lindén | Gkv 50 | 08-97 84 43 |
Vice Ordförande | Ulf Baldhagen | Mbv 282 | 08-88 44 14 / 070-377 45 80 |
Kassör | Annika Ritzl | Mbv 354 | 08-646 69 06 |
Sekreterare | Eva Nord | Gkv 80 | 08-91 82 66 |
Ledamot | Johan Axelsson | Gkv 68 | 08-464 81 26 |
Ledamot | Cecilia Carron | Gkv 58 | 08-720 15 84 |
Ledamot | Sanna Törnqvist | Mbv 320 | 08-97 46 61 |
Suppleant | Adam Embaie | Gkv 34 | 073-975 75 27 |
Suppleant | Jörgen Jäderberg | Mbv 350 | 08-88 05 29 |
Suppleant | Daniel Lindholm | Mbv 272 | 08-603 85 10 |
Kontakta styrelsen
Det finns två möjliga mail adresser att använda:
- som går till alla i styrelsen
- som bara går till ordföranden
Ansvarsområden
Ansvarsområde | Namn |
---|---|
El och belysning | Ulf Baldhagen |
Garage | Johan Axelsson |
Förråd | Jan Lindén |
Lekplatser | Cecilia Carreon |
Grönområden | Susanna Nordin Törnqvist, Cecilia Carreon |
Gångvägar och Parkeringsplatser | Ulf Baldhagen |
Sophantering | Susanna Nordin Törnqvist, Cecilia Carreon |
Städområden | Susanna Nordin Törnqvis, Cecilia Carreon |
Kabel-tv | Jan Lindén, Jörgen Jäderberg |
Hemsidan | Jörgen Jäderberg |
Stuprör | Jörgen Jäderberg |
Bäckenbladet | Jan Lindén, Eva Nord |
Kontakter med organisationer och myndigheter | Jan Lindén |
Nycklar | Jan Lindén |
Vattenavläsning | Styrelsen |