Styrelsen: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Admin (diskussion | bidrag) |
Admin (diskussion | bidrag) |
||
Rad 8: | Rad 8: | ||
|- | |- | ||
| Ordförande | | Ordförande | ||
| Ulf Baldhagen | | Ulf Baldhagen | ||
| Mbv 282 | | Mbv 282 | ||
| 08-88 44 14 / 070-377 45 80 | | 08-88 44 14 / 070-377 45 80 | ||
|- | |||
| Vice Ordförande | |||
|- | |- | ||
| Kassör | | Kassör | ||
Rad 28: | Rad 25: | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
| | | Jörgen Jäderberg | ||
| | | Mbv 350 | ||
| 08- | | 08-88 05 29 | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
Rad 42: | Rad 39: | ||
| 08-97 46 61 | | 08-97 46 61 | ||
|- | |- | ||
| | | Ledamot | ||
| Adam Embaie | | Adam Embaie | ||
| Gkv 34 | | Gkv 34 | ||
Rad 48: | Rad 45: | ||
|- | |- | ||
| Suppleant | | Suppleant | ||
| | | Åsa Segnestam Thunholm | ||
| Mbv | | Mbv 332 | ||
| 08-88 | | 08-97 62 57 | ||
|- | |||
| Suppleant | |||
| Jenny Lantz | |||
| Mbv 286 | |||
| 08-88 69 73 | |||
|- | |||
| Suppleant | |||
| Mikael Lindahl | |||
| Mbv 304 | |||
| 08-97 84 86 | |||
|} | |} | ||
Versionen från 12 april 2011 kl. 18.29
Styrelsemedlemmar
Uppdrag | Namn | Adress | Telefon |
---|---|---|---|
Ordförande | Ulf Baldhagen | Mbv 282 | 08-88 44 14 / 070-377 45 80 |
Vice Ordförande | |||
Kassör | Annika Ritzl | Mbv 354 | 08-646 69 06 |
Sekreterare | Eva Nord | Gkv 80 | 08-91 82 66 |
Ledamot | Jörgen Jäderberg | Mbv 350 | 08-88 05 29 |
Ledamot | Cecilia Carron | Gkv 58 | 08-720 15 84 |
Ledamot | Sanna Törnqvist | Mbv 320 | 08-97 46 61 |
Ledamot | Adam Embaie | Gkv 34 | 073-975 75 27 |
Suppleant | Åsa Segnestam Thunholm | Mbv 332 | 08-97 62 57 |
Suppleant | Jenny Lantz | Mbv 286 | 08-88 69 73 |
Suppleant | Mikael Lindahl | Mbv 304 | 08-97 84 86 |
Kontakta styrelsen
Det finns två möjliga mail adresser att använda:
- som går till alla i styrelsen
- som bara går till ordföranden
Ansvarsområden
Ansvarsområde | Namn |
---|---|
El och belysning | Ulf Baldhagen |
Garage | Johan Axelsson och Adam Embaie |
Förråd | Jan Lindén |
Lekplatser | Cecilia Carreon |
Grönområden | Susanna Nordin Törnqvist, Cecilia Carreon |
Gångvägar och Parkeringsplatser | Ulf Baldhagen |
Sophantering | Susanna Nordin Törnqvist, Cecilia Carreon |
Städområden | Susanna Nordin Törnqvis, Cecilia Carreon |
Kabel-tv | Jan Lindén, Jörgen Jäderberg |
Hemsidan | Jörgen Jäderberg |
Stuprör | Jörgen Jäderberg |
Bäckenbladet | Jan Lindén, Eva Nord |
Kontakter med organisationer och myndigheter | Jan Lindén |
Nycklar | Jan Lindén |
Vattenavläsning | Styrelsen |