Styrelsen: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Admin (diskussion | bidrag) |
Admin (diskussion | bidrag) |
||
Rad 74: | Rad 74: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[El]] och [[belysning]] | | align="left" | [[El]] och [[belysning]] | ||
| | | Camilla Breime, Göran Blylod | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Garage]] | | align="left" | [[Garage]] | ||
Rad 86: | Rad 86: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Lekplatser]] | | align="left" | [[Lekplatser]] | ||
| Jenny Lantz | | Camilla Breime, Jenny Lantz | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Grönområden]] | | align="left" | [[Grönområden]] | ||
Rad 98: | Rad 98: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Städdagar|Städområden]] | | align="left" | [[Städdagar|Städområden]] | ||
| Susanna Nordin-Thörnqvist, Åsa Thunholm | |||
|- | |||
| align="left" | SRV & containrar | |||
| Susanna Nordin-Thörnqvist, Åsa Thunholm | | Susanna Nordin-Thörnqvist, Åsa Thunholm | ||
|- | |- | ||
Rad 103: | Rad 106: | ||
| Jörgen Jäderberg, Mikael Lindahl | | Jörgen Jäderberg, Mikael Lindahl | ||
|- | |- | ||
| align="left" | Hemsidan | | align="left" | Hemsidan & Facebook | ||
| Jörgen Jäderberg | | Jörgen Jäderberg, Göran Blylod | ||
|- | |- | ||
| align="left" | Bäckenbladet | | align="left" | Bäckenbladet | ||
| | | Jenny Lantz | ||
|- | |- | ||
| align="left" | Kontakter med organisationer och myndigheter | | align="left" | Kontakter med organisationer och myndigheter | ||
| Ulf Baldhagen | | Ulf Baldhagen | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Nycklar]] | | align="left" | [[Nycklar]] & Förråd | ||
| Ulf Baldhagen | | Ulf Baldhagen | ||
|- | |||
| align="left" | VA och Fjärrvärme | |||
| Mikael Lindahl, Göran Blylod | |||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Vattenavläsning]] | | align="left" | [[Vattenavläsning]] | ||
| Styrelsen | | Styrelsen | ||
|} | |} |
Versionen från 18 april 2012 kl. 19.15
Styrelsemedlemmar
Uppdrag | Namn | Adress | Telefon |
---|---|---|---|
Ordförande | Ulf Baldhagen | Mbv 282 | 08-88 44 14 / 070-377 45 80 |
Vice Ordförande | Sanna Törnqvist | Mbv 320 | 08-97 46 61 |
Kassör | Annika Ritzl | Mbv 354 | 08-646 69 06 |
Sekreterare | Jenny Lantz | Mbv 286 | 08-88 69 73 |
Ledamot | Jörgen Jäderberg | Mbv 350 | 08-88 05 29 |
Ledamot | Mikael Lindahl | Mbv 304 | 08-97 84 86 |
Ledamot | Adam Embaie | Gkv 34 | 073-975 75 27 |
Suppleant | Åsa Segnestam Thunholm | Mbv 332 | 08-97 62 57 |
Suppleant | Camilla Breime | ||
Suppleant | Göran Blylod |
Kontakta styrelsen
Det finns tre möjliga mail adresser att använda:
styrelsen@baecken.org - som går till alla i styrelsen
ordforanden@baecken.org - som bara går till ordföranden
kabeltv@baecken.org - som bara går till ansvariga för kabel-TV
Ansvarsområden
Ansvarsområde | Namn |
---|---|
El och belysning | Camilla Breime, Göran Blylod |
Garage | Adam Embaie, Mikael Lindahl |
Garagebrand | Ulf Baldhagen |
Förråd | Ulf Baldhagen |
Lekplatser | Camilla Breime, Jenny Lantz |
Grönområden | Susanna Nordin-Thörnqvist, Åsa Thunholm |
Gångvägar och Parkeringsplatser | Ulf Baldhagen |
Sophantering | Susanna Nordin-Thörnqvist, Åsa Thunholm |
Städområden | Susanna Nordin-Thörnqvist, Åsa Thunholm |
SRV & containrar | Susanna Nordin-Thörnqvist, Åsa Thunholm |
Kabel-tv | Jörgen Jäderberg, Mikael Lindahl |
Hemsidan & Facebook | Jörgen Jäderberg, Göran Blylod |
Bäckenbladet | Jenny Lantz |
Kontakter med organisationer och myndigheter | Ulf Baldhagen |
Nycklar & Förråd | Ulf Baldhagen |
VA och Fjärrvärme | Mikael Lindahl, Göran Blylod |
Vattenavläsning | Styrelsen |